Читателски коментари

Мания от Катрин Сътклиф

roni4ca (1 август 2016 в 09:42), оценка: 6 от 6

Страхотна книга! Изчетох я на един дъх! Искаше ми се да има малко предистория на това как са го ранили, как тя се е грижила за него и как се влюбват! Мога само да кажа, че книгата е ПЕРФЕКТНА, както и останалите книги от тази авторка!

Убийството на Роджър Акройд от Агата Кристи

Вълчо (1 август 2016 в 09:27)

Хареса ми и на мен… снощи прочетох последните 6–7 глави на един дъх до 2:00 часа и напълно не очаквах развоя макар да бях подготвен за какви ли не обрати.

Камуфлаж от Джо Холдеман


Тъкмо смятам да я почвам,обичам хубавата фантастика

Заблудите на Дан Браун от Емануел Икономов

Мостич Ариеца (1 август 2016 в 00:30)

Да, всеки ги знае тъпите лафчета…

Най-добрата, дори убийствена критика на четивото на Дани Браун е романът „Махалото на Фуко“ на Умберто Еко. Нищо, че е написана 15-ина години преди обсъжданото тук романче.

Заблудите на Дан Браун от Емануел Икономов

Ellendary (1 август 2016 в 00:07), оценка: 2 от 6

Смятам, че всеки знае, кои стават критици.

Камуфлаж от Джо Холдеман

Ridiculous (31 юли 2016 в 23:17)

Леко и интересно четиво. Чете се на един дъх.

Хиляда дни в Тоскана от Марлена де Бласи

Неда (31 юли 2016 в 23:17)

Селска идилия. Описанията са красиви, но си мисля, че Тоскана не превъзхожда българските села.

Завинаги твоя от Дороти Гарлок

Belle_White (31 юли 2016 в 16:42), оценка: 6 от 6

Това беше наистина прекрасен роман. Хареса ми, че имаше две любовни истории.

Законът на деветките от Тери Гудкайнд

kadura (31 юли 2016 в 12:16), оценка: 6 от 6

Уникална книга,много ми хареса. Препоръчвам ви да я прочетете.

Мъжът на моите мечти от Джоана Линдзи

Зори (31 юли 2016 в 10:41)

„— Би ли ми казал в какво толкова си се зазяпал, Тайлър Уейтли?

Тонът на Мегън Пенуърти бе необичайно остър, но тя искаше да е точно такъв…..

……Сега той шибна рязко едрия дорест кон, теглещ откритата карета, с която бе взел момичетата от дома на Тифани, и без повече да поглежда към Мегън, отговори:

— В нищо, мис Пенуърти. В абсолютно нищо.

Тифани изтръпна. Никога досега Тайлър не бе отвръщал на нападките на приятелката й толкова жестоко. Мегън очевидно прие отговора му присърце, защото се изчерви силно и се извърна, за да скрие от Тайлър колко дълбоко я е наранил.“

Направо я закопа с тоя жесток и груб отговор. Не го е срам, така да се държи!

Книгата е смехотворна просто. Не си губете времето.

Аз преди теб от Джоджо Мойс

chocoladka (31 юли 2016 в 06:14), оценка: 6 от 6

Страхотна книга. Много съм впечатлена. След като я прочетох, гледах филма, но книгата си е книга!!!

Любовни писма от Лайза Клейпас

Милена (30 юли 2016 в 22:39)

От цялата поредица пък аз се влюбих в тази книга. Страхотни диалози между героите и много приятна емоция ми остави :)

Убийствена жега от Ричард Касъл

charlies (30 юли 2016 в 14:56), оценка: 5 от 6

Доста приятно крими, пълно с хумор. :)

Ега ти животът от Ник Хорнби

lora201 (30 юли 2016 в 12:12), оценка: 5 от 6

Книгата определено е различна. Хареса ми! Единствено музикалната част ми дойде малко в повече, защото не се интересувам особено от музика, но и това не попречи да се насладя на произведението. Препоръчвам!

Алексис Зорбас от Никос Казандзакис

womanEZ (30 юли 2016 в 06:59), оценка: 6 от 6

Книга, която те оставя без дъх и без думи и изпълва душата ти!

Ветрената мелница от Елин Пелин

Delusion (30 юли 2016 в 02:57)

Накара ме да се усмихвам! Много ми хареса този разказ!

Падналият ангел от Катрин Харт


Мен, като че ли не можа да ме грабне. От начало ми се стори, че ще бъде интересно, но колкото и да четях просто не можа да ми задържи интереса. Не знам дали защото съм свикнала с повечето драми в другите романи, но тук като че ли липсваше искрата. Много ми беше странно как от брат и сестра се влюбиха толкова бързо, буквално за ден. Все пак него го е нямало години и изведнъж се връща и вече е влюбен в нея при все, че тя е била дете, когато той е напуснал дома, какво бил е влюбен в едно момиченце ли?! Доста нереално е как е презъздаден прехода им от брат и сестра в любовници.

Аз преди теб от Джоджо Мойс

ДД (29 юли 2016 в 22:18), оценка: 6 от 6

Това е истинският живот. Вярно е , че края не е като в приказките, но това е истината. Силни характери. Истински емоции… Книгата е Великолепна.

Втората част е също толкова искрена и взета от реалността.

Препоръчвам да се прочете.

Пленница на любовта от Джоана Линдзи

badload (29 юли 2016 в 18:38), оценка: 1 от 6

Тази книга е ужасна — скучна и толкова бавно се развива действието, че преспокойно можете да се прехвърлите от първа глава директно на петнайста. Две глави по-късно се предадох и я оставих. Харесвам книгите на Джоана Линдзи, а има и две-три, които обожавам, но тази просто ме приспа.

Пирати на любовта от Карън Робърдс

gergana8310 (29 юли 2016 в 17:48), оценка: 5 от 6

Любима моя книга, макар че,, Необуздана страст" ми хареса повече. Мислех че съм я чела от тук, но не я намирам. Ще е много хубаво ако някой я качи :)