Читателски коментари (за „Кралство на пепелта “ от Сара Дж. Маас)

  • 1. Samivt (11 май 2026 в 12:37)

    Сърахотна история но си личи, че е писана от романтичка. То не бе възбуда то не бе обладаване. Голямо разточителство и описани на ненужни неща оголемявайки поредицата в толкова книги.

Само регистрирани потребители могат да дават коментари.